PPC Experts

Для компанії яка займається просуванням сайтів в інтернеті було розроблено об’ємний брендинг. Компанія має назву PPC Experts де абревіатура PPC розшиврофується як “pay per click”. В перекладі українською це звучить як – “плати за клік”. Тобто компанія займається налагодженням саме такого інструменту просування сайтів. Метафорично цей інструмент можна уявити собі як влучання в ціль. Коли людина починає пошук в google, після введення запиту, вона отримує добірку ресурсів, серед яких є рекламні посилання. І якщо ці рекламні посилання дійсно відповідають запиту, то це виглядає як влучання в ціль і людина клікає по посиланню переходячи до того ресурсу, який для неї є корисним.

Судячи з умов замовника і аналізуючи процес ми прийшли до чітких і зрозумілих образів. Мішень – це область пошуку, де потрібний клік символізує крапку.

Яка є такою собі умовною “десяткою” в центрі. Тож нам вдалося закласти глибоку ідею у відносно простий логотип. В символ логотипу органічно вбудована абревіатура “PPC”, він же і є мішенню.

Те чим займаються в компанії ми також екстраполювали й на їх потенційних клієнтів.

Давайте уявімо, що ви є власником бізнесу, сайт якого потребує у просуванні. І, звісно, ви шукаєте спеціалістів, які зможуть надати вам таку послугу. Дивлячись на логотип ми намагались викликати асоціації з влучанням в ціль, тож коли ви до них приходите, ви влучаєте в ціль і ваші клієнти теж влучать в ціль знайшовши ваш сайт серед багатьох інших. Ця ідея лягла в основу графічного наповнення.

Також ми придумали патерн, який продовжує цю ідею. Патерн на перший погляд дуже простий – це сітка з крапок. Але ці крапки, як і крапка в логотипі, є нічим іншим як кліком. І в цьому патерні висловлюється ідея пошуку і влучання: людина перш ніж знайти, може зробити багато кліків; перш ніж клікне там, де знайде корисне. Корисне тут звісно є логотипом, який і символічно і практично є тим корисним що людині потрібно в її пошуках.

Для гнучкості були створені різні модифікації логотипу. Які б було зручно використовувати в залежності від обставин.